nick yazın
şifre yazın

Sohbet ala


Sohbet Ala

Ala kelimesi şahane kelimesi ile eşdeğer bir kelimedir. Bir olayın, durumun ya da bir nesnenin olabilecek en iyi şekilde olmasını ifade eder.

Sohbet ortamlarında da ala kelimesi aynı anlamda kullanılır. Sohbet ala ise devamı da o oranda iyi olur.

Sohbet Ala Odaları, Sohbet Ala Siteleri Birçok sitenin bu ismi tercih etmesinin nedeni, sitelerinde yapılan sohbetlerin iyi olduklarını anlatmak içindir.

Çoğu zaman bayan üyelerin çok olduğu siteler, bu ifadeyi kullanırlar. Çünkü ülkemizde bayanlar ile sohbet etmek hem zordur, hem de bir prestij göstergesidir.

Güzel bir kızla sohbet chat etmek, arkadaşlara hava atmak için yeterli bir nedendir, çünkü birçok kişi için zor bir olaydır.

Sohbet ala sitelerinde genel anlamı ile herkesle sohbet edilebilir. Ancak kar amacı güden bu sitelerde, özellikle bayanlar ile mobil sohbet etmek isteyen erkekler yer alır.

Sohbet Ala Siteleri

Bazen öyle anlar vardır ki, sohbet şahane ortamlarında insanlar bu anların bitmesini hiç istemezler.

Sohbet chat güzel bir yere doğru gidiyordur ve sohbet eden insanlar bu durumdan büyük bir keyif alıyorlardır.

Şahane mobil Sohbet odalarında bazı durumlarda, sabaha kadar uykusuz kalıp sohbet eden insanlar vardır. İşte böylesine etkilidir bazı sohbet konuları.

Sohbet ala ise geçen zamanın bir önemi yoktur. Zaten zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Zaman görecelidir kuralı, tamda burada kendisini gösterir.

İnsanlar sıkıntılı oldukları zaman, zaman geçmek bilmez bir türlü. Keyifli olduklarında ise zaman su gibi akıp geçer.

Kızlarla Sohbet

Kızlarla sohbet etmenin bazı kişiler açısından zorlukları vardır. Bunun sebebi, güzel kızlarla tanışmak isteyen ve onlarla sohbet etmek isteyen kişilerin, kaybetmek istememeleridir.

Kaybetme korkusu, beraberinde dikkati de getirir. Bir düşünün, erkek arkadaşınız ile yeni tanıştığınız bir kız ile sohbet etmenin arasındaki farkı.

Yanlış bir şey yapmamak için son derece dikkatli davranan kişileri bulursunuz karşınızda. Kızlarla sohbet etmek zordur ama keyiflidir.

Erkekler özellikle bu durumdan büyük keyif alırlar. Egolarını tatmin ettikleri için mi yoksa gerçekten iyi hissettikleri için mi bilinmez ama durum tam olarak böyledir.

Belki de tanışıp daha sonrasında ciddi bir ilişkinin yarattığı bir beklenti vardır. Sonuçta içgüdüler takip edilerek yapılan davranışlardan bir tanesidir.

Sohbet ala

Sohbet ala

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 1.099 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?