nick yazın
şifre yazın

Chat Sohbett


Chat Sohbett

Sesli sohbet dinle uygulamalarından bir tanesi olan telefonla Chat sohbett ülkemizde geçmiş yıllarda oldukça popüler idi.

İlk çıktıklarında 900’lü numaralarda, canlı olarak sohbet chat edebiliyordunuz. Tabi ki o zamanlar farklı versiyonlar olarak karşımıza çıkıyordu.

Chat Sohbet edilen kişi, kimi zaman psikolojik sorunlar ile ilgili danışman oluyor, kimi zamanda normal bir sohbet yapabileceğiniz kişi oluyordu.

Bir de günümüzde de geçerli olan sıcak sohbetlerin temeli, 90’lı yılların başlarında, ülkemizde yer almaya başladı.

Sohbet Chat

Sohbet chat Bir İhtiyaçtır Etrafımızda mobil sohbet edecek bu kadar insan varken, neden telefonla sohbet etmeye ihtiyaç duyarız?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basittir. İnsanlar beğenilerini ve dünya görüşlerini paylaştıklarını hissettikleri kişiler ile sohbet chat ederler. Bir anlamda, ruhumuzu okşayan kişiler ile sohbet etmeyi tercih ederiz.

Yapılan araştırmalar, canlı yapılan sohbetlerin, insanların psikolojik ihtiyaçlarından kaynaklandığını ortaya koydu.

Sohbet Hatları

90’lı yılların sonlarına doğru çok farklı türlerde sohbet dinle hatları bulunuyordu.

Sohbet chat etme ihtiyacı ve sohbet etme türleri, günümüzde farklı bir şekil almaya başladı ve çok çeşitlilikten, tek çeşitliliğe doğru gitmeye başladı.

İnternet üzerinden canlı ya da telefonla yapılan sohbetlerin birçoğu, kızlarla ve sıcak sohbet diye tabir edebileceğimiz bir formattadır.

Sohbet dinle hatları, bu yönü ile sadece erkeklere hitap etmeye başladı.

Ancak az da olsa psikolojik danışmanlık hatları ve devletin vatandaşlarına sağladığı, kurumsal numaralar da, sıcak sohbetin yanında bulunan diğer alternatifler arasında yer alıyor.

Dini Sohbet dinle hatları, 900’lü numaralardan farklı operatör numaralarına doğru evrimleşti.

Voip arama türünün yaygınlaşması ile birlikte, mobil telefonlarda yer alan uygulamalar üzerinden, canlı sohbet yapabilmek olanaklı hale geldi.

Bunun yanı sıra, sabit hatlardan aranabilen, sohbet dinle hatları yurtdışından bile aranabilecek bir şekle büründü.

Sohbet Dinle Rahatla İslami Sohbet dinle hatlarının birçoğunun, erkeklere yönelik olduğundan bahsetmiştik.

Bu iş için eğitilen kızlar, telefonun diğer ucundaki erkek dinleyicilere, duymak istedikleri sözleri söylüyorlar. Yani bir tür alışveriş gibi olan bu uygulamadan, birçok müşteri memnun görünüyor.

Talebin artması doğrultusunda, sohbet hatlarının sayısı ve bu hatlarda hizmet veren bayanların sayısı oldukça artmış durumdadır.

Gelecekte teknolojinin daha da gelişmesi ile birlikte farklı bir şekilde karşımıza çıkabilir. Ancak ihtiyaçlar hiçbir zaman değişmez.

Chat Sohbett

Chat Sohbett

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 854 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?