nick yazın
şifre yazın

Chat Sayfaları


Chat Sayfaları

Selam dostlar bugün sizlere Chat sayfaları hakkında birazcık bilgi vereceğim Muhabbet, muhabbet odaları, chat, chat siteleri nedir bunlardan biraz bahsedeceğim.

Chat ne demek?
Chat insanoğlu arasında sohbet etmek, kaynaşmak, söyleşi arkadaşı bulmak anlama gelir.

Chat, İnternet ortamında ise bir veya birden fazla kişiler ile aynı anda söyleşi etmelerini program ile elde eden İnternet aracıdır.

Biroldukça Chat sitesi olmasına karşın hala popüler olan bu ortamlar insanoğlunun ilgisini her geçen gün çekmeye devam ediyor.

Kendinizi bir tek hissettiğiniz zamanlarda bir arkadaş yada mevzuşmak için birilerini arıyorsanız Chat sayfaları sizin tercihiniz olabilir.

Bu konuda oldukca kendimize güveniyoruz ve tüm dünyayı chat sayfalarına bekliyoruz.

Chat sayfalarına bağlanırken dikkat edilmesi gereken bir mevzu ise şudur, kanal bağımlılık yapabilir.

Chat sayfaları İyimi Yapılır Ve Kuralları Nedir?

Chat sayfaları İnternet üzerinden bağlanarak kameralı veya kamerasız sohbetler adı altında bir yazılı sohbettir Bu odalarda bununla beraber oyun, radyo, yarışma, İslam botlarımız da bulunmaktadır.

Bu kanallar sayesinde canınız hiç sıkılmayacak sohbet sayfalarında arkadaşınızı beklerken oyun oynayabilir yada radyo dinleyebilirsiniz.

Bizim gayemiz insanları chat sayfalarına bağlanırken rahatlıkla takılıp zaman geçirebilmesini sağlamaktır.

Bu mevzuda elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum, ilerde sistemi daha çok geliştirerek sizlere daha iyi bir ortam hazırlayabilmenin ümidini yaşıyoruz.

Boş vakitlerinizde söyleşi edebilecek bir arkadaş arıyorsanız bizim kanallarımızdan birini seçerek kendinize arkadaş bulabilecek ve inanılmaz derecede güzel süre geçirebilmenin coşkusunu yaşayabileceksiniz.

Aslına bakarsanız görmüş olduklerimiz karşısında nasıl mutlu olduğumuzu bilemezsiniz, insanoğlunun girip daha çıkmadıkları doyasıya zaman geçirerek koyu sohbetlere mevzu olduğunu, birbirine yakınlaşan bayan yada erkeklerin yemek tarifi yada maç muhabbeti yaptıklarını görünce, icra ettiğimız işin ne kadar mutluluk verici bir vaziyet bulunduğunu görüyoruz ve daha çok çalışarak bir avuç insanı dev gibi bir topluluğa çevirmek için hep arayış ve geliştirme aşamasındayız.

Chat Sayfaları Kuralları Nedir?

Kanalda bulunan kullanıcıları taciz, sövgü etmek, kalp kırıcı sözler kullanmak mutlaka yasaktır.

Türkiye Cumhuriyeti etik yasalara uymak ve ona göre davranılması zorunludur.

Kanalda bulunan kullanıcıların kavga etmesi, kavgaya karışması, kışkırtıcı kelimeler kullanarak kanalda bulunan kullanıcıları kavgaya teşvik etmeleri yasaktır.

Kanalda bulunan görevlilere sataşmak, hakaret etmek, aşağılayıcı sözler kullanmak yasaktır.

Chat sayfalarına giren kullanıcıların kanal kurallarını kabul etmiş olup, kurallara uyması zorunludur.

Görevlilerin uyarılarını dikkate alarak ona bakılırsa davranmaları önemle rica olunur.

Bir önceki yazımız olan Genç sohbet liseli başlıklı makalemizde bayan, Chat ve dul hakkında bilgiler verilmektedir.

Chat Sayfaları

Chat Sayfaları

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 1.139 okuma
yorum 1 yorum
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • Kurallar elbette ziyaretcilerin daha sağLıklı ortamda sohbet etmesi için düzenlenmiştir.. Temennim herkesin Saygı çerçevesinde her nickin arkasında kendisi gibi bir insan olduğunu unutmadan , kırmadan , incitmeden sohbet edebiLmesi.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?