nick yazın
şifre yazın

Bedava Sohbet


Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Bedava denince akla ilk gelen ücretsiz, yani sıkıntı yapmadan o şeye başvurabilme içgüdüsü oluşur insanin içinde.

fakat ucuz etin yahnisi pek olur diye bir deyim vardır.

ya hani bedava malın illede bir sakatlığının olduğunu,ucuz diye alıp sonra işlerin sarpa sarma olasılığının yüksek olduğunu düşünür insan, haklılarda.

diğer sohbet sitelerinden farkımız adım attığınızda anlaşılacaktır.

Biz size bedava sohbet diyerek davet edip, bu deyimi yaşatmicaz:) sosyetede, bedava sohbet seviyeli bir arkadaşlık vadediyoruz.

bir sorunla karşılaşmayacaginizin eminliğini söylüyoruz, eğer bi seviyesizlik olsa bir sorun olsa diyelim, Düşünün kanalın kurucusu haricinde kimse kalırmı?

Bedava Sohbet Odaları

Chat odalarımızda sabit duran gece gündüz sohbete dahil olan birçok arkadaşımız var.

Gelin birde onlara sorun derim Peki bedava sohbet desek ? Bedava arkadaşlık? Şimdi ki zamanda hoş bir sohbet etmeyi arayan ve samimi arkadaşlık isteyen o kadar çok insanimiz var ki bizim sohbet sitemize katılmak bedava dir arkadaşlar.

kayıt olmak ücretsizdir bunları yaparken hiç zorluk çekmeyiz çünkü bunu seve isteye yapariz.

Sohbet konulari açtığımızda o konu hakkında yorumlarini katan arkadaşlarımızin düşüncelerine önem veriyor ve yorumlarımızı yapıyoruz.

bir insanı dinlemek ve onu anlamak günümüz zamanında pek mümkün değil, değere değer katmak insanlık vazifemizdir bundan vazgeçmedik vazgeçmeyeceğiz.

Bir ormana uzaktan bakarken gördüğün tek renk yeşil midir? Gökyüzünde sadece mavi mi görürsün? Biraz yaklaştıkça nesnelerin daha önce fark edemediğin özelliklerini görüp hayrete düştüğün oldu mu hiç?
Sapsarı görünen kelebeğe yakından bakınca kırmızı, mavi, mor, yeşil, lacivert tonların nasil da ahenkli bir biçimde kanatlarının üzerine işlendiğine şahit oldun mu hiç?

Peki ya sen, Sana sen ‘mavisin’ diyenlere yeşilini, sarını, kırmızını ne kadar gösterebilirsin, zeka seviyeni matematik sınavınin sonucuyla izah etmeye calişanlara hayır benim başka renklerimde var demeyi hic denedin mi? Veya şimdiye kadar bunu yapmana ne kadar izin verildi ? Kuru karamsarlık yapmak değil amacım, aksine belki yeryuzunde daha önce ‘sen de dahil’ hic kimsenin göremedigi muhtesem renklerle donatildigini fark etmemiz için düşüncelerime yer veriyorum.

bunu yapabilmeyi ve buna cesaretlenmem sohbet kanalimizda meydana geldi.kendini ifade edebileceğin ve anlatabilecegin tek yer sosyetem chat odalarıdır.

Sohbet odalarimizda gördüğünüz farklılıkları anlatabilirsiniz, sizin gözünüzden bi ormanin güzelliğini dinlemek isteriz bunun için beklemeyin bizler burdayız sizde gelin.

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 744 okuma
yorum 1 yorum
yorumlar


Yorumlar (1 Yorum)

  • Emeğine sağlık güzel olmuş:)
    Evet arkadaşlar bedava ve bir o kadar samimi, saygılı bir ortamdayiz gelip sizde katilin ve bizim gibi nice arkadaşlıklar kazanın ((:

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?